Leagues » List

Leagues

2019 Winter Indoor
Wednesday Carleton League Details Schedule Standings
Saturday Youth Development
    Saturday Youth Development u10 Details Schedule Standings
    Saturday Youth Development u13 Details Schedule Standings
Saturday u17 Just Play Details Schedule Standings
Winter Spares List 2019-2020 Details
Saturday Women's MGM Dome & Drinks Details
2020 Winter Indoor
Monday Parity League Session 2 Details Schedule Standings
Wednesday Mini League Details Schedule Standings
Wednesday Sort-of Hat League Session 2
    Wednesday Sort-of Hat League Session 2 A Division Details Schedule Standings
    Wednesday Sort-of Hat League Session 2 B & C Division Details Schedule Standings
Thursday SuperLadder Session 2 Details Schedule Standings
Friday Late Night League Session 2 Details Schedule Standings
Sunday Grand Masters Session 2 Details Schedule Standings
Sunday u17 Competitive Development Session 2 Details Schedule Standings
Sunday Junior Boys Competitive Practices Details
Sunday Wicked Practices Details
Sunday Women's Competitive Development Details
2020 Summer
Monday 7v7 Coed Details Schedule Standings
Monday Social 6v6 Coed Details Schedule Standings
Monday u29 Social 5v5 Coed Details Schedule Standings
Tuesday 7v7 Coed Details Schedule Standings
Tuesday MGM Social 7v7 Coed Details Schedule Standings
Wednesday 7v7 Coed Details Schedule Standings
Thursday 5v5 Open Details Schedule Standings
Thursday 7v7 Coed Details Schedule Standings
Thursday Social 5v5 SOTF Coed Details Schedule Standings
Sunday 5v5 Coed Details Schedule Standings
Monday Junior u17 Coed
    Monday Junior u17 Coed Ben Franklin (west) Details
    Monday Junior u17 Coed Lynda Lane (central) Details
Monday Youth u10 Coed
    Monday Youth u10 Coed Ben Franklin (west) Details
    Monday Youth u10 Coed Lynda Lane (central) Details
    Monday Youth u10 Coed Shefford Park (Orleans) Details
Monday Youth u13 Coed
    Monday Youth u13 Coed Ben Franklin (west) Details
    Monday Youth u13 Coed Lynda Lane (central) Details
    Monday Youth u13 Coed Shefford Park (Orleans) Details
Thursday Junior u17 Coed
    Thursday Junior u17 Coed Ben Franklin (west) Details
    Thursday Junior u17 Coed Lynda Lane (central) Details
Thursday Youth u10 Coed
    Thursday Youth u10 Coed Ben Franklin (west) Details
    Thursday Youth u10 Coed Lynda Lane (central) Details
Thursday Youth u13 Coed
    Thursday Youth u13 Coed Ben Franklin (west) Details
    Thursday Youth u13 Coed Lynda Lane (central) Details
Tuesday Junior u17 Coed
    Tuesday Junior u17 Coed Ben Franklin (west) Details
    Tuesday Junior u17 Coed Lynda Lane (central) Details
Tuesday Youth u10 Coed
    Tuesday Youth u10 Coed Ben Franklin (west) Details
    Tuesday Youth u10 Coed Lynda Lane (central) Details
    Tuesday Youth u10 Coed AY Jackson (Kanata) Details
Tuesday Youth u13 Coed
    Tuesday Youth u13 Coed Ben Franklin (west) Details
    Tuesday Youth u13 Coed Lynda Lane (central) Details
    Tuesday Youth u13 Coed AY Jackson (Kanata) Details
Wednesday Junior u17
    Wednesday Junior u17 Ben Franklin Coed (west) Details
    Wednesday Junior u17 Lynda Lane Boys (central) Details
    Wednesday Junior u17 Lynda Lane Girls (central) Details
Wednesday Youth u10
    Wednesday Youth u10 Ben Franklin Coed (west) Details
    Wednesday Youth u10 Lynda Lane Boys (central) Details
    Wednesday Youth u10 Lynda Lane Girls (central) Details
Wednesday Youth u13
    Wednesday Youth u13 Ben Franklin Coed (west) Details
    Wednesday Youth u13 Lynda Lane Boys (central) Details
    Wednesday Youth u13 Lynda Lane Girls (central) Details
Competitive Alliance 2020 Details
Summer Spares List 2020 Details